Inspiracją marki Neauty Minerals jest piękno pochodzące z natury. Nasze w 100% mineralne produkty są wolne od substancji ropopochodnych, barwników, substancji zapachowych czy konserwantów. Dzięki temu są idealne dla każdego typu cery, także wrażliwej. Oferta marki obejmuje podkłady, pudry, róże, rozświetlacze, bronzery, cienie oraz akcesoria dedykowane makijażowi mineralnemu.

Postaw na naturalne piękno – postaw na Neauty Minerals!

 

 

 

 

 

 

Ibra make-up
To polska marka oferująca wysokiej     jakości  pędzle i akcesoria do makijażu, której  właścicielem jest dynamicznie rozwijająca się na rynku kosmetologii profesjonalnej firma Aruba.

Jak to się zaczęło ?

W 2009 roku zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Karaja na terenie Polski. Dynamiczny rozwój marki, oraz współpraca z czołówką najlepszych wizażystów zainspirowała nas do stworzenia własnych wysokiej jakości produktów.

Dla kogo tworzymy?

Oferta marki Ibra jest tak skonstruowana, że dociera nie tylko do grona profesjonalistów, ale także do początkujących pasjonatek i miłośniczek wizażu. Naszym celem jest stworzenie takiego asortymentu, który poprzez swoje pozytywne walory usprawni pracę nawet najbardziej wymagających klientek.

Gdzie można podejrzeć naszą pracę i produkty?

Nasz terminarz jest wypełniony po brzegi, ponieważ zawsze jesteśmy obecni na największych kongresach i targach branżowych. Organizujemy także cykliczne szkolenia i warsztaty oraz z największą przyjemnością wspieramy promocję współpracujących z nami klientów.

 

 

 

Logo Golden Rose

 


Golden Rose
to znana marka kosmetyczna posiadająca ponad 80 punktów sprzedaży w całej Polsce,podbijająca serca miłośniczek pięknego wyglądu. Firma znana niegdyś głównie z bardzo dobrej jakości lakierów do paznokci, teraz słynie również z doskonałych kosmetyków do makijażu twarzy i ust. Wiele produktów z bogatego asortymentu marki, zostało docenionych przez klientów i wyróżnionych wieloma prestiżowymi nagrodami. Bestsellerem ostatnich miesięcy stała się matowa pomadka w płynie Longstay Liquid Matte, a seria pomadek VelvetMatte i lakierów RichColor zyskały w ostatnim czasie tytuł Kosmetyku Wszech Czasów.

 

 

Revolution Makeup – to brytyjska marka oferująca szeroki asortyment kosmetyków kolorowych. Jej celem jest tworzenie produktów o wysokiej jakości w przystępnych cenach. Marka ta szybko zyskała zaufanie wśród klientek i została pokochana przez blogosferę urodową na całym świecie. W niezwykle bogatej ofercie znajdziemy mnóstwo palet cieni i rozświetlaczy, a także produktów do konturowania twarzy. Revolution Makeup stale się rozwija i wprowadza innowacyjne produkty, ustalając tym samym nowe trendy makijażowe. Marka bardzo prężnie współpracuje również z polską blogosferą. Na koncie ma m.in. paletę stworzoną we współpracy z Maxineczką.