ModaiJa.Pl – Portal Nowoczesnej Kobiety – www.modaija.pl to cały Świat Kobiet w pigułce. Moda, uroda, zdrowie, styl, modne dodatki, porady ekspertów, stylistów i wizażystów, styl gwiazd i moda gwiazd. Codziennie aktualizowane fotorelacje z imprez, pokazów mody, najnowsze kolekcje projektantów mody, nowości rynkowe, premiery i zawsze aktualne trendy. To także bieżące informacje kulturalne, atrakcyjne konkursu oraz imponujące galerie zdjęć mody i kreacji gwiazd.

 

Imperium Kobiet to portal kobiet aktywnych, spełnionych i ambitnych. To ekskluzywny e-magazyn dla pań, które wiedzą, czego chcą od życia i nie boją się podejmować ryzyka. Realizują śmiało swoje projekty i dążą do spełniania swoich marzeń.Imperium Kobiet przełamuje stereotypy, działa niezależnie, tworzy ponadczasowy wizerunek kobiet zwykłych, ale i niezwykłych. Odkrywa bogactwo kobiecej natury i skłania Czytelniczki do zerknięcia w głąb siebie.Imperium Kobiet jest zawsze na bieżąco z głównymi trendami w świecie mody,kultury i sztuki. Chce odzwierciedlać rzeczywistość, poznawać prawdę.Imperium Kobiet skierowane jest do kobiet odważnych, poszukujących.Zadających ważne pytania sobie i innym.
Do tych, co mają poczucie swojej wartości i wiedzą, co dla nich oznacza słowo „sukces”. Żyją pełnią kobiecego świata

 

LNE – nr 1 w branży beauty i healthy aging, to profesjonalny magazyn dotyczący nowoczesnej kosmetologii i profilaktyki anti-aging.Wiodące działy magazynu LNE: kosmetologia w praktyce, medycyna estetyczna, dermatologia, healthy aging, biznes &  beauty, makijaż, masaż, podologia, trychologia.

LNE – oryg. Les Nouvelles Esthetiques,  powstało we Francji w 1952 r. i uznawane jest za najbardziej prestiżowy magazyn w branży beauty na świecie. LNE ukazuje się w 20 krajach, w Polsce od 1995 r.   Dwa razy do roku LNE organizuje Międzynarodowy Kongres i Targi LNE. Wyjątkowy charakter imprezy łączy część wystawienniczą – targi kosmetologiczne z częścią kongresową – edukacyjną.

 

KobietaMag.pl (zał. 2009) to niezależny, unikatowy w swojej koncepcji lifestylowy portal i platforma społecznościowa dla kobiet.
Charakteryzuje go nowoczesny design i usability oraz unikatowe w przypadku kontentowych portali kobiecych elementy grywalizacji.

Celem portalu jest codzienna prezentacja nowych i ciekawych dla czytelników treści oraz dostarczanie odbiorcom dodatkowej rozrywki poprzez stymulację do różnorodnych działań na portalu i nagradzanie wiernych i aktywnych czytelników nagrodami w systemie programu lojalnościowego.

 

 

Hair Trendy – to polski kwartalnik, adresowany do fryzjerów, stylistów i miłośników branży, wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami mody, fryzur i makijaży.

Uznany lider wydawniczy, najbardziej estetyczny magazyn, przedstawiający w profesjonalny sposób świat branży fryzjerskiej. Zamieszcza najwspanialsze wydarzenia z całego świata i prezentuje sztukę fryzjerską na najwyższym poziom

Jesteśmy tam gdzie Ty i Twój laptop, tablet, smartfon. Zawsze możesz nas oglądać czytać i słuchać.

 

 


Styling.pl to serwis,
który jest poświęcony w szczególności modzie i urodzie oraz nowinkom kosmetycznym, tworzony przez kreatywnych młodych ludzi.Zajmujemy się szeroko pojętym stylingiem, z myślą o dostarczeniu rzetelnych informacji całej społeczności internetowej.